Team obs Stedeke

Groep 1 | instroom     Locatiedirecteur:

   

 

        

 

 

 

Juf Rianne Kuiters
(ma t/m do)
ICT-er
rbroeke@stedeke.nl

 

 
  Meester Jasper Kok
info@stedeke.nl



 

 


 

 

 

 

 

 

 

 Groep 2:

 

 

Interne begeleiding (IB):

 

 

 

   

 

 

Juf Marjan Brands
(ma, do, vrij)
mbrands@stedeke.nl



 

Juf Annemarie Steenbergen
(di, woe, vrij)
CoŲrdinator Engels
asteenbergen@stedeke.nl

 

 

Juf Maaike Santman
Intern begeleider
msantman@stedeke.nl



 

Juf Sabine Keuper
Intern begeleider
skeuper@stedeke.nl



 



 

 

 

 

 

 

 

 Groep 3:

 

 

 

 

 

   

 

 

 

Juf Inge Bebseler
(ma t/m woe)
CultuurcoŲrdinator
ibebseler@stedeke.nl


 

Juf Mirthe de Lat
(do, vrij)
mdelat@stedeke.nl



 



 

Juf Hester Pasman
Intern Begeleider & schoolopleider
hpasman@stedeke.nl


 

 



 

 

 

 

 

 

 

Groep 4:

 

 

Administratief medewerker:

 

 

   

 

 

 

Juf Laura de Vree
(ma t/m vrij)
ldevree@stedeke.nl

 


 


 

Mw. Diky Ligtenberg


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 5:

 

 

Logopedisten:

 

 

   

 

Juf Greetje Steffens
(ma t/m woe)
Vertrouwenspersoon
gsteffens@stedeke.nl

Juf Hanneke in Traa
(do, vrij)
Orthopedagoge
hintraa@stedeke.nl

 

Anne-Marie Braunius
Logopediste  BEO
(ma)

 

Juf Petra Bekhuis
Schoollogopediste


 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 6:

 

 

ConciŽrge:

 

 

   

  

 

Juf Maaike Santman
(ma)
Intern begeleider
msantman@stedeke.nl

Meester Bas Relker
(di t/m vrij)
brelker@stedeke.nl

 

 

Hr. Geuzef Maravge


 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 7:

 

 

 

 

 

   

 

   

 

Juf Bernardien Nijhof
(ma t/m woe)
LeescoŲrdinator
bnijhof@stedeke.nl

Juf Sabine Keuper
(do, vrij)
Intern begeleider
skeuper@stedeke.nl

 

   

 

 

 

 

 

    

 

 

Groep 8:          



 
       
Juf Kim Versteeg
(ma, di)
kversteeg@stedeke.nl

 
Juf MariŽlle Otten
(woe t/m vrij)
ICT-er
motten@stedeke.nl
Meester Freddy Piek
(ma, di) - vervanging verlof juf Kim Versteeg
fpiek@stedeke.nl
     
           



Vakleerkrachten:

Vakleerkracht gym:

Vakleerkacht GVO:  

Vakleerkracht HVO:        

Vakleerkracht handvaardigheid:

 

 

 

 

Meester Reinier Bos 
(di)

Dhr. Henk Gosseling
(woe)

Juf Gerrie Meijer (woe)    

Juf Mirthe de Lat
(ma)

 

 

 

Onderwijsassistenten

Dit jaar hebben wij extra ondersteuning in de vorm van de onderwijsassistenten:

   

Angela Jansen
-
zorgarrangementen
 
MariŽlle van Drogen
-
klassenassistent gr. 1
 

 

Stagiairs

Dit jaar begeleiden wij ook enkele stagiairs:

 

 

Pien Bijl
(LIO - 4e jaars PABO)
groep 2
Famke Oppewal
(LIO - 4e jaars PABO)
groep 3

Jordy ter Hofte
(LIO - 4e jaars pabo)
groep 6

 

Jari Schottink
ICT-medewerker niveau 2