Groep instroom - 1     Locatiedirecteur:

   

 

 

 

 

 

Juf Rianne Broeke
ICT-er
rbroeke@stedeke.nl

 

 
  Meester Jasper Kok
info@stedeke.nl

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 Groep 2:

 

 

Interne begeleiding (IB):

 

 

 

   

 

 

 

Juf Marjan Brands
mbrands@stedeke.nl

 

Juf Adinda van Schaik
avanschaik@stedeke.nl

 

 

Juf Hester Pasman
IB'er en schoolopleider
hpasman@stedeke.nl

 



 

 

 

 

 

 

 

 Groep 3:

 

 

Administratief medewerker:

 

 

   

 

 

 

Juf Inge Bebseler
CultuurcoŲrdinator
ibebseler@stedeke.nl


 

Juf Annemarie Steenbergen
CoŲrdinator Engels
aoonk@stedeke.nl


 



 

Mw. Diky Ligtenberg



 

 



 

 

 

 

 

 

 

Groep 4:

 

 

Logopedie:

 

 

   

 

 

 

Juf Bernardien Nijhof
LeescoŲrdinator
bnijhof@stedeke.nl

Juf Hanneke in Traa
hintraa@stedeke.nl

 

 

Juf Petra Bekhuis (di)
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 5:

 

 

ConciŽrge:

 

 

   

 

 

Juf Greetje Steffens
Vertrouwenspersoon
gsteffens@stedeke.nl

Juf Laura de Vree
ldevree@stedeke.nl

 

 

Hr. Geuzef Maravge

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 6:

 

 

 

 

 

   

    

 

 

Juf Laura de Vree
ldevree@stedeke.nl

 

Juf MariŽlle Otten
ICT-er
motten@stedeke.nl

Meester Jordy ter Hofte (LIO)
jterhofte@stedeke.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep 7/8:

 

 

 

 

 

   

 

   

 

Meester Bas Relker
brelker@stedeke.nl

 

Juf Maaike Santman
IB-er
msantman@stedeke.nl

 

   

 

 

 

 

 

    

 

 



Vakleerkrachten:

Vakleerkracht gym:

Vakleerkacht GVO:  

Vakleerkracht HVO:        

Vakleerkracht handvaardigheid:

 

 

 

 

 

Meester Reinier Bos (di)

Dhr. Henk Gosseling (woe)

Juf Gerrie Meijer (woe)    

Juf Mirthe de Lat (ma)
mdelat@stedeke.nl

 

 

 

Onderwijsassistenten

Dit jaar hebben wij extra ondersteuning in de vorm van de onderwijsassistenten:

Angela Jansen

-
   ondersteuning groep 7/8
+ zorgondersteuning  

 
MariŽlle van Drogen
-
klassenassistent gr.0/1

 

 

Stagiares

Dit jaar begeleiden wij ook enkele stagiaires:


 

 

 

 

 

 

Jordy ter Hofte
(LIO - 4e jaars pabo)

Thimon de Witt
(onderwijsassistent)

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elles Slaghuis
(1e jaars PABO)

Emma Stevens
(1e jaars PABO)

Robin ten Hag
(1e jaars PABO)