Team obs Stedeke

Groep 1 | instroom     Directeur:

   

 

   

 

 

 

Juf Rianne Kuiters
(ma t/m do)
Onderbouwspecialist
& eTwinning-ambassadeur
r.kuiters@opohvt.nl

 

 
  Juf Bernardien Nijhof
(ma, di, do)
directie.obsstedeke@opohvt.nl




 

 


 

 Groep 2:

 

 

Interne begeleiding (IB):

 

 

 

   

 

 

Juf Marjan Brands
(ma, do, vrij)
Coördinator meer- & hoogbegaafdheid
m.brands@opohvt.nl



 

Juf Annemarie Steenbergen
(di, woe, vrij)
Coördinator Engels
a.steenbergen@opohvt.nl




 

 

Juf Maaike Santman
m.santman@opohvt.nl






 

Juf Sabine Keuper
s.keuper@opohvt.nl






 



 

 Groep 3:

 

 

Schoolopleider:

 

 

    

 

 

 

Juf Inge Bebseler
(ma t/m woe)
Cultuurcoördinator
i.bebseler@opohvt.nl


 

Juf Hanneke in Traa
(do, vrij)
Orthopedagoge
h.intraa@opohvt.nl


 



 

Juf Hester Pasman
h.pasman@opohvt.nl


 

 



 

Groep 4:

 

 

Orthopedagogen:

 

 

   

 

 

Juf Laura de Vree
(ma t/m vrij)
l.devree@opohvt.nl

 

 

 

Juf Hanneke in Traa
h.intraa@opohvt.nl


 

Juf Maartje Robers
m.robers@opohvt.nl


 

 

Groep 5:

 

 

Logopedisten:

 

 

   

 

Juf Danique Schmaloer
(ma t/m vrij)
d.schmaloer@opohvt.nl



 

Juf Greetje Steffens
(ma t/m woe)
Vertrouwenspersoon
g.steffens@opohvt.nl


 

 

Juf Anne-Marie Braunius
Logopediste  BEO-logopedie
(ma)



 

Juf Petra Bekhuis
Schoollogopediste




 

 

Groep 6:

 

 

Administratief medewerker:

Conciërge:

 

   

  


Juf Kim Versteeg
(ma, di)
k.versteeg@opohvt.nl



 

Juf Mariëlle Otten
(woe t/m vrij)
ICT-er
m.otten@opohvt.nl


 

 

Mw. Diky Ligtenberg


 

Hr. Geuzef Maravge


 

Groep 7:

 

 

 

 

 

   

 

   

 

Juf Pascalle Bobbink
(ma, di, woe)



 

Juf Sabine Keuper
(do, vrij)
Intern begeleider & leescoördinator
s.keuper@opohvt.nl

 

   

 

 

 

 

 

    

 

 

Groep 8:          

 

 
       
Juf Maaike Santman
(ma)
Intern begeleider
m.santman@opohvt.nl
Meester Bas Relker
(di t/m vrij)
b.relker@opohvt.nl

 
       
           



Vakleerkrachten:

Vakleerkracht handvaardigheid: Vakleerkrachten gym:   Vakleerkacht GVO:         Vakleerkracht HVO:      

 

                                                

 

Juf Mirthe de Lat
(ma)
Meester Reinier Bos 
(di)
Juf Milou Wolthuis
(vrij)
Dhr. Henk Gosseling
(woe)

Juf Gerrie Meijer (woe)

 

 

Onderwijsassistenten

Dit jaar hebben wij extra ondersteuning in de vorm van de onderwijsassistenten:

    

   

Angela Jansen
a.jansen@opohvt.nl
Anouk van den Brink
a.vandenbrink@opohvt.nl

 

Stagiairs

Dit jaar begeleiden wij ook enkele stagiairs:

 

 

Tom Koelemij
LIO - 3e jaars PABO
groep 4

 
Maartje Robers
LIO (zij instroom)
groep 4

 
Michelle Kobussen
LIO - 4e jaars PABO
groep 5

 

Mart Pepers
LIO - 4e jaars PABO
groep 6

 

 

 

 

 

Jeffrey Westendorp
ICT-medewerker N2



 
Laura Zwienenberg
LIO - 4e jaars PABO
groep 7


 
Vincent Hargeerds
Entree-opleiding facilitair
groep 2

 

Ilse Struik
Onderwijsassistente
groep 1


 

 

 

 

 

 

 

Fleur Oude Nijhuis
3e jaars PABO
groep 8
Thijmen Finke
Student Zorg & Welzijn
groep 3